Klienci o nas

Jesteśmy dumni z tych opinii

"Stała obecność Koordynatora AM Events w miejscu odbywającego się spotkania pozwala na zrealizowanie spotkania bezproblemowo i zapewnia nam możliwość skupienia się na kwestiach merytorycznych."

Orkla Health Sp. z o.o.

Farmacja

"Organizując wyjazd dla naszych Pracowników Pan Adam zadbał o każdy aspekt wycieczki wybór miejsc i atrakcji turystycznych, restauracji, menu, zakwaterowania, a także współpracujących pilotów. To były 3 dni pełne wrażeń, co potwierdzili uczestnicy wyjazdu bardzo pozytywnie oceniając całe przedsięwzięcie."

DHL Express (Poland) Sp. z o.o.

Logistyka

"Dziękujemy całemu personelowi za rzetelność, fachowość i profesjonalizm w obsłudze oraz chęć w dopracowaniu najmniejszych szczegółów. Dobrze przygotowana kompleksowa oferta, zrozumienie potrzeb klienta, kreatywność duzy wyb6r rozwiązań to niewątpliwie mocne strony agencji AM EVENTS."

Towarzystwo Ubezpieczeń Wzajemnych TUW

Ubezpieczenia

"Firma AM Events od kilku lat organizuje wyjazdy integracyjne dla pracowników naszej firmy. Wszystkie wyjazdy były zorganizowane w sposób rzetelny i spełniający nasze oczekiwania. Podstawą kontaktów z AM Events jest rzetelność, fachowość, które połączone są z osobistym zaangażowaniem pracowników firmy we współpracę."

Remondis Sp. z o.o.

Recykling

"Współpracę z firmą AM Events oceniamy bardzo pozytywnie i z przyjemnością będziemy ją kontynuować. Polecamy usługi tej firmy wszystkim zainteresowanym."

DHL Express (Polska) Sp. z o.o.

Logistyga

"Agencja AM Events zasługuje na uznanie i polecenie jako solidny, sprawdzony i kompetentny partner, który sposób kompleksowy podchodzi do obsługi swoich klientów."

General Logistics Systems Poland Sp. z o.o.

Logistyka

"Współpracę z firmą AM Events oceniamy bardzo pozytywnie i z przyjemnością będziemy ją kontynuować. Polecamy usługi tej firmy wszystkim zainteresowanym."

Glenmark Pharmaceuticals Sp. z o.o.

Farmacja