Twój partner w organizacji imprez firmowych

Konferencje, Gale wieczorowe, Integracje i wiele więcej...

W pełni uczestnicz w imprezie.
My zajmiemy się jej organizacją.

Nasz Koordynator zadba o każdy szczegół podczas imprezy abyście mogli być jej częścią a nie organizatorem.

Współpraca

Wyjątkowość współpracy z AM Events polega na realizacji całego projektu przez jedną, dedykowaną osobę. Od pierwszego kontaktu, poprzez przedstawienie oferty, doradztwo, obecność i czuwanie nad realizacją po rozliczenie.

 

Pomysłowość

Nie macie pomysłu na imprezę? Zaproponujemy pomysły na realizację tam gdzie nie byliście, a do tego szereg ciekawych atrakcji. Wieczory tematyczne, integracja i team building, także z wykorzystaniem nowych technologii.

Różnorodność

Wieloletnia współpraca z Kontrahentami z całego świata pozwala nam na oferowanie rozwiązań na każdą imprezę. Duży sieciowy hotel czy pałacyk w malowniczej scenerii? Każdy zakątek Polski czy świata? Dla 10 osób czy 1000? Zapraszamy!

Realizacja

Minimalizujemy zaangażowanie Klienta w logistyce organizacji eventu. Dzięki temu wszyscy Wasi pracownicy mogą w pełni uczestniczyć w merytorycznej części spotkania. Nasz Koordynator zadba o każdy szczegół procesu organizacji i realizacji.

Dlaczego AM Events?

Ponad 100 zadowolonych Klientów, ponad 1 000 realizacji i ponad 20 000 uczestników. Zawsze ze wsparciem naszego Koordynatora.

13

lat doświadczenia 
w organizacji imprez firmowych

1156

zrealizowanych imprez krajowych i zagranicznych

127

wracających i zadowolonych Klientów

Zapytaj o indywidualną wycenę

Jeśli przekażesz nam wszystkie niezbędne dane do przygotowania wstępnej oferty cenowej otrzymasz ją w 48 godzin od zapytania.

Nasi Klienci